Firmamız, Kuruluşundan Bu Yana Otomotiv Aksesuarları ve Yedek Parça Üretim -İhracatı Konusunda Uzmanlaşmış  ,Türkiye ve Bölge Ülkelerinde Ki İthalatçı Firmalara Kendi Markaları Adi altında OEM Olarak Ürünlerin Üretimi ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

2020 Yılı içerisinde Değişen Rekabet Şartları  Göz Önüne Alınarak YEDPA Ticaret Merkezinde ONESAN OTOMOTIV ELEKTRONIK SAN TIC LTD STI Adı Altında Faaliyete Başladık.

Müşterilerimize Daha Yakından Hizmet vermek ,   Kalite standartlarını Düşürmeden  Fiyat Avantajlarını Sağlamak, Gümrük İşlemlerinin Tarafımızca  Sonuçlandırılıp   İlgili İthalat  Mevzuatları Çerçevesinde Hızlı ve Sorunsuz  Ürün Teslimin Yapılması Amacıyla Kurulan Firmamız , Özellikle Üretim Faaliyetlerinde Bulunmak Üzere Ar-Ge Çalışmalarını Tamamlamış ,Led Aydınlatmaları Alanında Kendimize Ait   Soğutucu / Aluminyum  Kalıplarımızla  Led Xenon Tedariği Sağlamaktayız.

ONESAN Olarak  Müşterilerimize Kalite ve Yeniliğin yanında Kendi Marka Ve Disaynları İle Üretim - Ürün Tedariki Yapmaktayız.